SEO

SEO

SEO

SEO , ingilizcede “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltması olarak kullanılmaktadır. “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak Türkçe’de karşılığını almıştır. Doğal arama sonuçlarında, arama motorlarında üst sayfalarda ve sıralarda yer almak hedeflenir. Bunlar doğru stratejilerle mümkün kılınır.

HEK Digital ekibinden Özel uzmanlarımız, web sitenizin şu andaki anahtar kelimelerini gözden geçirecek, anahtar kelime istek listenizi alacak ve web siteniz için en iyi sonuçları verecek olan anahtar kelime araştırmalarını yürüteceklerdir.

İçerik Danışmanlığı

İster web siteniz için arama motoru dostu içerik üreten, paylaşmaya değer blog gönderileri yaratan veya önceden var olan hizmet ve ürün sayfalarını daha fazla içeriğe göre optimize eden bir yazar ekibimiz var. Arama motorları, düzenli olarak yeni içerik ekleyen bir web sitesine bayılırlar. 

Teknik SEO Danışmanlığı

Sıralama değerlerinin iyileştirmesi için, web sitenizin arka planındaki sayfa hızını iyileştirme gibi iyileştirmeler çok önemlidir. Bu iyileştirme yöntemleri ile arama motorlarında web siteniz kolay sıralamaya girecektir. Arama motorlarını mutlu ettiğinizde, sıralamalarınız sizi daha da mutlu edebilir!

Yerel SEO Hizmeti

Yerel arama motoru optimizasyonu hizmetleri, yerel arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanızda yardımcı olabilir. Yerel bir bölgeye hizmet veriyorsanız, kirası yüksek reel bir işlek mağazadan bile etkilisi internet reklamlarıdır. İnternet kullanıcılarının %97’si, yerel bir hizmet ararken interneti kullanıyor!