Web sitenize nitelikli müşteri tıklamaları oluşturmak için Tıklama Başı Ödeme (PPC) reklamcılığını kullanın.

HEK Digital’in PPC Reklam – Adwords Reklamları ile sizin için yapabilecekleri:

  • PPC’nin nasıl ve nerede kullanılacağına ilişkin danışmanlık yapar, yanlış yönlendirmeleri en aza indiren hedefli reklam metni ve tasarım oluştururuz.
  • Popüler ve sık aranan pazar terimlerini belirlemek için anahtar kelime araştırmasını kullanır,size önerilerde bulunuruz.
  • Ürün ve Hizmetiniz ile alakalı kelime analizleri yaparız.
  • Sitenizi en az bir kez ziyaret etmiş kişilere ulaşmak için yeniden pazarlama konusunda destek sağlarız.
  • PPC’nizi Sosyal Medya platformları, Google Alışveriş ve Google Merchant Center ile desteklemenize öneriler sunarız.
  • PPC etkinliğinizi izlemek ve verileri analiz etmek için dönüşümlerinizi inceler, size rapor ederiz.

İnternet kullanıcıların % 66’sı çevrimiçi bir hizmet veya ürün ararken Google Reklamlarını tıklar.

Neden HEK Digital’i Tercih Etmelisiniz?

Kapsamlı Anahtar Kelime Araştırması

HEK Digital olarak, baştan sona detaylı bir şekilde anahtar kelime araştırmasını yaparak, kampanyanızın performansını artmasına ve DOĞRU aramalarda görünmenizi sağlıyoruz. Gereksiz ziyaretçi akışını engelleyerek, maliyetlerinizi azaltıp, işlerinizi artırıyoruz.

PPC- Google Adwords Kampanyaları

Bölgenize, şehrinizi, hatta mahallenizi reklamlarla hedeflememize veya belirli bir ürün veya hizmeti satmak için tasarlanmış bir kampanya oluşturalım. Böylelikle hedefli kitlelere ulaşabilir, işinizin potansiyelini kat kat artırabilirsiniz. 

En Etkili Reklamı Oluşturma

HEK Digital Reklam Ekibi, sizin ve işletmenizin en iyi şekilde analizini yaparak, yüksek dönüşüm elde eden en etkili reklamları üretmek için çalışır. Böylelikle fayda-maliyet dengesini en iyi şekilde kurar ve gereksiz yere yapılan fazla maliyetlerden kurtulursunuz.

Yeniden Pazarlama Kampanyaları

Geçmişte, ürününüz veya hizmetinizle ilgilenen site ziyaretçilerine yeniden pazarlama yöntemiyle tekrar ulaşabilirsiniz. Yeniden pazarlama kampanyası kullanmak, satışları veya potansiyel satışları artırırken, reklam harcaması getirisinin artmasına yardımcı olabilir.

Anahtar Kelime Performans Değerlendirme

Kullandığınız veya kullanacağınız anahtar kelimelerin performans raporlarını, ne kadar arama trafiği olduğunu, ortalama tıklama başına maliyetlerini ve bunun gibi bir çok etkeni analiz ederek sizlere sunuyor, fayda-maliyet analizini en iyi şekilde yapıyoruz.

Rakip Analiz Değerlendirmesi

Rakipleriniz bu dalda neler yapıyor? Hangi anahtar kelimeleri en çok tercih ediyorlar? Bölgesel ve genel reklamlarda neler yapıyorlar? Bunun gibi bir çok konuda rakiplerinizi analiz edip, sizlere fikirler sunuyoruz. HEK Digital olarak “Sizin için Varız!”

Açılış Sayfası Dönüşüm Optimizasyonu

Gerekirse, sitenizde PPC-Adwords reklamlarınızdan tıklayan ziyaretçileri almak için uyarlanmış bir açılış sayfası oluşturacağız. Bu, sitenizin oluşturulduğu birçok amaca hizmet etmesinin aksine, özellikle satmayı düşündüğünüz hizmet veya ürünün dönüşümünü artıracaktır.

 

Ayrıntılı Raporlama Hizmeti 

PPC Reklamları, Google  Adwords Reklamları, Bing Reklamları ve diğer hizmetlerimizde veri izleme raporlarımızı sizlere sunuyoruz. Böylece nereye ne kadar harcanmış ne performans elde edilmiş hepsini detaylı ve şeffaf bir şekilde görebiliyorsunuz.

Bizimle İletişime Geçin