Dijital Pazarlama EğitimiPazarlamanın geleceği Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Eğitimi , gelecekteki iş değerini ve büyümesini oluşturmak için bir strateji oluşturmak ve uygulamak isteyen bireyler için oluşturulmuştur. Dijital Pazarlama Kursu muz : Pazarlama profesyonelleri ve ileriye dönük lider pozisyonlar için geliştirilmiş, gelişmiş ve pratik bir dijital pazarlama stratejisi programıdır.

Dijital Pazarlama Eğitimi Programı, önde gelen endüstri uzmanları tarafından geliştirilmiştir ve dijital pazarlama alanındaki trendlerin kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Bu eğitim, Dijital Pazarlama Sektörü ile ilgili birçok konuda başlık içermektedir. Bu sayede sektörle ilgili gelecekteki fırsatlara hazırlanmanıza yardımcı olur.

Dijital odaklı tüketicilerinizin şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerini karşılamak için gerekli dijital değişiklikleri yaparak ekibinize ve organizasyonunuza sürdürülebilir yetkinlikler kazandırabilirsiniz. “Yeni Nesil Kariyer” sloganımızla Dijital Pazarlama Uzmanlığı yetkinliğini kazanarak geleceğe bir adım önde girin.

HEK Digital – Dijital Pazarlama

Her gün sektörün önde gelen dijital pazarlama konseptlerini uyguluyoruz ve yaptığımız işi çok seviyoruz! HEK Digital, çevrimiçi pazarlama kampanyaları konusunda uzman ekibiyle sizi sizden daha önce düşünüyor!

Eğitim Modülleri Başlıkları:

  • Dijital Pazarlamanın Dünya’daki ve Türkiye’deki Konumu
  • Dijital Pazarlama Strateji Tespiti ve Dijital Dönüşüm
  • SEO (Search Engine Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu
  • Google Ads – Adwords
  • Google Adsense
  • Google Analytics
  • Sosyal Medya Reklam Stratejileri

Örgün Sınıf Eğitimi

Eğitimlerimiz Ankara merkezli ofisimizde veya HEK Digital Çözüm Ortağı olan eğitim kurumumuzda örgün olarak sınıf ortamında gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra talebe bağlı olarak kurumsal eğitimlerde şirketlerin veya kurumların belirleyeceği yerlerde de eğitimlerimiz gerçekleşebilmektedir. Ayrıca Ankara dışı eğitimlerimiz de mevcuttur. 

Uzaktan Canlı Dijital Pazarlama Eğitimi

Sınıf ortamına katılamayan veya katılmak istemeyen kişilere özel Online olarak Uzaktan Canlı Eğitimlerimiz de gerçekleşmektedir.Tamamı %100 canlı olarak gerçekleşen eğitimlerimizde, örgün eğitimde yer alan yine aynı eğitmenlerimizden uzaktan canlı olarak kursunuzu alabilmektesiniz. İster bireysel ister kurumsal olarak bu eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Kurumsal eğitimlerde KOSGEB Destekli bir eğitim kurumuna sahip olan HEK Digital aracılığı ile eğitiminizi aldığınızda; desteklerinden faydalanan şirketlerin eğitim bedellerinin %60’ı KOSGEB tarafından geri ödenmektedir. Bu konuda gerekli danışmanlık hizmeti HEK Digital tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.