WordPress günümüzün tartışmasız en çok tercih edilen çok yönlü web tasarım platformudur. Özelleştirilebilir tasarımı ve kullanımı kolay içerik yönetim sistemi ile birçok web tasarım platformunu geride bırakmıştır. Google ve benzeri arama motorları tarafından da oldukça sevilen optimizasyonu sayesinde WordPress Tasarımı HEK Digital tarafından önerilmektedir.

wordpress tasarımı

HEK Digital’de her gün müşterilerimiz için WordPress tabanlı web siteleri kuruyoruz. Uzmanlarımız yazılım ön ayarlarına, stok şablonlarına veya genel eklentilere güvenmediklerinden, mevcut en kapsamlı geliştirme, tasarım ve pazarlama çözümlerini sunuyoruz. Her ayrıntıyı özelleştiriyoruz, böylece WordPress siteniz tamamen size ait olmuş oluyor.

Yaklaşık 21 yıldır Web Tasarım ve Geliştirme konusunda uzmanlaşan şirketimiz, WordPress Tasarımı ve  WordPress geliştirme seçenekleri ile  arama motoru optimizasyonu konusunda da wordpress ile oldukça başarılı sonuçlar almaktadır. Ayrıca içerik oluşturma ve pazarlaması için de farklı kaynaklara sahip olarak hizmet vermekteyiz. Uzmanlarımızın hepsi farklı alanlarda uzmanlaşsalar dahi hepsi WordPress’i tam anlamıyla kullanmaktadırlar.

Hepsinden iyisi, ekibimiz Türkiye ve yurtdışı merkezli çözüm ortağı ofislerimizde birlikte çalışıyorlar, böylece WordPress sitenizin her yönü iç kodlamadan dış pazarlamaya kadar tamamen optimize ediliyor. Doğru profesyonel dokunuşlarla, basit bir WordPress sitesi ile, sizi sektörünüzün en üstüne taşıyan bir işletme kuruluşuna dönüştürebilirsiniz.