SEO Nedir, Nasıl Yapılır ? 5 SEO Hizmeti

SEO Nedir, Nasıl Yapılır? : SEO, İngilizce’de “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelen “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinin kısaltmasıdır. SEO, Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında, doğal arama sonucu dediğimiz, organik veya ücretsiz arama sonuçlarından trafik alma işlemidir. SEO Hizmeti ile web sitenizin trafiğini artırarak, potansiyel müşteri kitlenizi büyütebilir ve karlılığınızı ciddi oranlarda artırabilirsiniz. Bu çalışmaları Profesyonel SEO şirketimiz ile yapabilir, hatasız ve güvenli bir şekilde arama motorlarında yükselme adımlarınızı atabilirsiniz.

HEK Digital SEO ekibi olarak her zaman hedef anahtar kelimelerin bir listesiyle başlarız, daha sonra araştırmamızı yaparız ve hangisinin en iyi sonucu vereceğini , rekabet ve arama hacmine göre belirleriz. Daha sonra, bu analizleri sizin için nasıl fırsatlara çevirebiliriz ona bakarız. Size önereceğimiz ve danışmanlığınızı yapacağımız SEO dostu içeriklerinizle de  web sitenize daha fazla trafik ve daha nitelikli müşteri adayları getirmek için birlikte çok çalışacağız.

SEO Nedir

SEO Nedir

SEO Hizmetlerimiz

Anahtar Kelime Araştırma ve Stratejisi

HEK Digital ekibinden Özel SEO uzmanlarımız, web sitenizin şu andaki anahtar kelimelerini gözden geçirecek, anahtar kelime istek listenizi alacak ve web siteniz için en iyi sonuçları verecek olan anahtar kelime araştırmalarını yürüteceklerdir.

İçerik Danışmanlığı

İster web siteniz için SEO dostu içerik üreten, paylaşmaya değer blog gönderileri yaratan veya önceden var olan hizmet ve ürün sayfalarını daha fazla içeriğe göre optimize eden bir yazar ekibimiz var. Arama motorları, düzenli olarak yeni içerik ekleyen bir web sitesine bayılırlar. 

Teknik SEO Danışmanlığı

Sıralama değerlerinin iyileştirmesi için, web sitenizin arka planındaki sayfa hızını iyileştirme gibi iyileştirmeler çok önemlidir. Bu iyileştirme yöntemleri ile arama motorlarında web siteniz kolay sıralamaya girecektir. Arama motorlarını mutlu ettiğinizde, sıralamalarınız sizi daha da mutlu edebilir!

Yerel SEO Hizmeti

Yerel arama motoru optimizasyonu (Yerel SEO) hizmetleri, yerel arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almanızda yardımcı olabilir. Yerel bir bölgeye hizmet veriyorsanız, kirası yüksek reel bir işlek mağazadan bile etkilisi internet reklamlarıdır. İnternet kullanıcılarının %97’si, yerel bir hizmet ararken interneti kullanıyor!