wordpress eğitimi, wordpress kursu

WordPress Uzmanlığı Eğitimi, “kısa sürede sıfırdan web sitesi nasıl kurulur” ve “nasıl ziyaretçilere açılmaya hazır hale getirilir” kavramları üzerinden , minumum sürede maksimum faydayı sağlayama yönelik uzmanlık eğitimidir.

Sıradan Web Tasarımı Eğitim mantığının dışına çıkarak, piyasada faaliyet gösteren HEK Digital WordPress Kursu Ekibi tarafından verilen bu eğitimle, kısa sürede piyasaya yönelik bir wordpress tasarımcısı haline gelebileceksiniz. 

Bu eğitimi HEK Digital tarafından almanızın en büyük avantajı da, kuruluşumuzun Türkiye ve Yurtdışında birçok WordPress Projesini yönetmesidir. Hali hazırda faaliyet gösterdiğimiz projelerden örneklerle ve sizin kuracağınız yeni wordpress projesiyle eğitimi kat be kat verimli hale getirmekteyiz. Sıradan eğitim müfredatlarının dışına çıkarak, ilk dakikadan itibaren gerçek sunucular üzerinden site kurmaya başlayarak eğitimlerimizi vermekteyiz. Böylelikle siz de bir wordpress sitesi kurarken neler yaşayacağınızı görme şansı elde etmiş oluyorsunuz.